Rasvatihane, noor. Great tit, young. Parus major.

Väga huvitav on jälgida lindude elu ja nende tegemisi. Aga neid suplemise kaadreid “ilmutada” oli äärmiselt lõbus – kohati naersin valjusti omaette, nii vahvad poosid ja ilmed. Enamik inimesi ei tunne linde, paljud oskavad heal juhul vahet teha vaid tuvil ja varblasel. Aga hakil ja varesel vahet teha, on juba palju tahta. Mina olen nii öelda mees metsast – üles kasvanud looduse keskel, eemal linnakärast. Kuid sellest hoolimata on minugi jaoks nii palju avastamisrõõmu oma enda aias pulbitsevat elu jälgides.

Watery old. It is very interesting to observe the life of birds and their activities. But it was extremely fun to “reveal” these bathing shots – sometimes I laughed out loud to myself, such great poses and expressions. Most people do not know birds, many can only tell the difference between a pigeon and a sparrow at best. But to tell the difference between a jackdaw and a crow is a lot to be desired. I am, so to speak, a man from the forest – raised in the middle of nature, away from the city noise. But even so, there is so much joy of discovery for me in watching the bubbling life in my own garden.

Kui märkate vigu, faktilisi või keelelisi, eesti või inglise keeles, siis palun kirjutage sellest jaanus@suure-jaani.ee If you notice mistakes, factual or linguistic, in Estonian or English, please write about it jaanus@suure-jaani.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *