Sündisin 20. aprillil 1967. aastal Viljandimaal. Üles kasvasin Suure-Jaani valla Kootsi küla Sepa talus keset kaunist loodust.

Oma esimese foto tegin umbes kaheksa aastaselt, aparaadiks laifilmi “Moskva”. Kindlasti olid esimesed fotografeerimised ajendatud just tehnikahuvist ja oluline polnud, kes või mis pildile jäi. Alguses oli minu jaoks põnev just see tehnoloogiline protsess pimikus filmi ilmutamisest foto paberile suurendamiseni, foto kui talletus- ning väljendusvahendi avastamine tuli tasapisi hiljem.

Tõsiselt ja süvitsi tegelen fotograafiaga alates 1999. aastast. Olen jäädvustanud inimeste elu ja tegevust nii nende õnnes kui kurbuses. Rännanud ateljeega mööda lasteaedasid ja koole. Aidanud toimetada kohaliku omavalitsuse ajalehte ja varustanud seda fotodega. Matkanud ja pildistanud looduses igal aastaajal ja iga ilmaga. 1999. aastast alates olen Suure-Jaani Muusikafestivali ametlik fotograaf. Mulle on hingelähedane muusikute portreteerimine. Minu jaoks on inimese pildistamine huvitav just nimelt tema loomulikus keskkonnas. Väga põnev on ka inimeste pildistamine tänaval, linnamaastiku taustal. Tänavafotograafias on minu eelistuses just vanemad, arhailisemad, räämas ja lagunenud linnaosad ning tööstusmaastikud. Samuti uhkeldava rikkuse ja karjuva vaesuse kontrastid. Aga igasse kaadrisse tahaks ikkagi leida ka inimese.

Enamuse, mida ma oskan, olen omandanud iseõppimise teel ja meistrite käe all. Kui nooruses piirdusid õpingud vaid keskkooli läbimisega, siis nüüd olen Tartu Ülikooli juures edukalt läbinud pedagoogika kursused.
Töötan Viljandi Kunstikoolis fotograafia õpetajana ja vabakutselisena täidan erinevaid fototellimusi.
Minu esimene fotonäitus toimus aastal 2000. Igal järgneval aastal on olnud vähemalt üks näitus, kus väljas eelmisel festivalil tehtud fotod. Lisaks on muusikafestivali fotod olnud Rakveres, Tallinnas, Tartus, Narvas, Paistus, Karksi-Nuias, Toris, Võhmas, Peterburis Venemaal, Wroclawis Poolas, Jokioise vallas Soomes, Ukrainas ja Valgevenes. Tunnustust on tulnud nii Eesti sisestelt fotokonkurssidelt kui ka Venemaalt.