Ei hakanud ootama täpset aasta möödumist eelmisest postitusest, kui üritasin taaskäivitada oma fotoblogi. Täna tundsin, et on just see päev, alustamaks järjekordselt. Loodan, et läheb paremini kui eelmisel korral. Siin see nüüd siis on, mida ma koos oma kaamerakollektsiooniga eelmises postituses uudistan – uus mänguasi kollektsioonis. Ja täiesti uskumatu minu enda jaokski, tegemist on “Micro Four Thirds system” standardiga. Olen olnud alati täiskaadri kasutaja ja propageerija ning nüüd siis selline samm. Kahtlusi ja kartusi oli palju. Nüüd olen seda kaamerat kasutanud aasta ja kolm kuud ning ma ei kahetse. See ei tähenda, et ma hülgasin oma täiskaadriga süsteemi täielikult.
Didn't wait until exactly a year had passed since the last post when I tried to restart my photo blog. Today I felt that it was the day to start again. I hope it goes better than last time. Here it is, what I am exploring with my camera collection in the previous post - a new toy in the collection. And completely unbelievable even for me, it is the "Micro Four Thirds system" standard. I have always been a full frame user and advocate and now this step. There were many doubts and fears. I have now used this camera for a year and three months and I have no regrets. That's not to say I abandoned my full-frame system entirely.

Kui märkate vigu, faktilisi või keelelisi, eesti või inglise keeles, siis palun kirjutage sellest jaanus@suure-jaani.ee If you notice mistakes, factual or linguistic, in Estonian or English, please write about it jaanus@suure-jaani.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *