Kõrreke lumes. A small straw in the snow.

Kui jõudis kätte detsembri keskpaik ja talvine pööripäev oli saabumas, siis tundus olevat juba võimatu, et selle aasta jõulud saavad tulla ilma lumeta. Sest lund ju aina tuli ja tuli juurde. Nüüd, kus valged jõulud on nähtud, tuleb siiski tunnistada, et valged olid need jõulud vaid üle noatera. Ilmaprognoos lubab nii lund kui vihma, pakast ja sula. Ei julge enam kindel olla lumises aastavahetuses.

When the middle of December arrived and the winter solstice was approaching, it seemed impossible that this year’s Christmas could come without snow. Because the snow kept coming and coming. Now that a white Christmas has been seen, it must be admitted that this Christmas was white only over a knife’s edge. The weather forecast promises both snow and rain, frost and thaw. I don’t dare to be sure of a snowy New Year’s Eve.

Kui märkate vigu, faktilisi või keelelisi, eesti või inglise keeles, siis palun kirjutage sellest jaanus@suure-jaani.ee If you notice mistakes, factual or linguistic, in Estonian or English, please write about it jaanus@suure-jaani.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *