Multiekspositsioon, Narva motiivid. Kunstisaalis.
Multi exposure, Narva’s motives. In the art hall.

Pahatihti on nii, et esmapilgul suurepärse ideega kaadrist ei suuda mitte kuidagi meelitada välja vaatamiskõlbulikku tööd. Tänase fotoga nägin kolm tundi kurja vaeva. Seitse korda alustasin taas nullist. Ja tegelikult ei ole tulemust ikkagi. Eilse fotoga oli vastupidi. Kaader tundus olevat äraviskamst väärt, hakkasin seda ilmutama vaid selleks, et sportlikust huvist ajendatuna vaadata, mis välja tuleb. Näppisin veidi siit, kohendasin sealt ja tulemus on minu jaoks suurepärane.

It is often the case that a shot with a great idea at first glance is unable to attract work worthy of viewing. I struggled for three hours with today’s photo. Seven times I started from scratch again. And in fact, there is still no result. Yesterday’s photo was the opposite. The frame seemed worth throwing away, I started to open it just to see what would come out, driven by sporting interest. I tweaked a little here, adjusted there, and the result is great for me.

Kui märkate vigu, faktilisi või keelelisi, eesti või inglise keeles, siis palun kirjutage sellest jaanus@suure-jaani.ee If you notice mistakes, factual or linguistic, in Estonian or English, please write about it jaanus@suure-jaani.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *