Jäälilled. Ice flowers.

Kui märkate vigu, faktilisi või keelelisi, eesti või inglise keeles, siis palun kirjutage sellest jaanus@suure-jaani.ee If you notice mistakes, factual or linguistic, in Estonian or English, please write about it jaanus@suure-jaani.ee

2 Comments

  1. Jäälilled…. kõige kaunimad ja imepärasemad kristallid mida ma kunagi näinud olen… Need on vist ainukesed looduse õied, mida kellelegi kinkida ei saa … ja see teeb neist kättesaamatud ja unikaalsed aarded. Tekivad eikusagilt, kaovad täpselt samasse kohta, kust nad välja ilmusid… et siis jälle ootamatult tagasi tulla… Nad võivad olla erinevat värvi, erineva kuju ja mustriga, aga me alati tunneme nad ära.
    Need pakase kunstiteosed panevad mind tihti mõtisklema selle üle, kui habras on kõik meie ümber. Talvised pildi ja muinasjutulised vaated ongi loodud ainult selleks üheks hetkeks… ja seda peab nägema….

    Annaliisa
    1. Aitäh Annaliisa! Alles hiljuti mõtlesin Sinu kommentaaridele minu piltide kohta. Need on alati olnud kui miniatuursed muinasjutud. Ja tegelikult mõtlen, et Sinu kommentaar pluss minu foto annavadki kokku ühe tervikliku täismõõdus muinasjutu. Ja näed, kui alles hiljuti mõtisklesin, et vaevalt on Sul aega käia minu pilte kaemas, veel vähem neid kommenteerimas siis ennäe jõuluimet – taas sündinud on uus muinasjutt.

      Tasuja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *